Baseus Encok H06 3.5mm Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık

89 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Dayanıklı Kablo Yapısı
  Çelik örgü sistemiyle güçlendirilmiş olan bu kulaklık kablosu çok sağlam bir yapıya sahiptir. Çevresel etkilere karşı direnç gösterecek ve uzun yıllar boyunca kopma, bükülme gibi herhangi bir sorun meydana gelmeden kullanılabilecektir.

  Güçlü Ses Çıkışı
  Yüksek kaliteli stereo ses sunan kulaklık ile müzik dinlemek çok daha keyifli hale gelecektir. Film izlerken ya da oyun oynarken bu yüksek ses kalitesinin farkını hissedebileceksiniz.

  Kulaklık Üzerinden Komut Verme
  Kulaklığın kablosu üzerinde bulunan kontrol kumandası ile kulaklığınızın sesini açıp kapatabilirsiniz. Müziklerinizi durdurup yeniden çalıştırabilir ve müzikler arasında geçiş yapabilirsiniz. Buna ek olarak gelen çağrıları tek tuş ile cevaplayıp tek tuş ile bitirebilirsiniz.

  Cihazlarınızla Uyumlu Çalışır

  3.5mm jack çıkışına sahip olan her türlü cihaz ile uyumlu olarak çalışacaktır. Tablet, telefon, bilgisayar ve laptoplarınıza bağlayarak sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.


  Kulağınızı Rahatsız Etmeyen Ergonomik Tasarım

  Kulak şekli ve yapısı dikkate alınarak ergonomik şekilde tasarlandığı için kulağınıza rahatsızlık vermeyecektir. Taktığınızda hoparlörün bulunduğu bölüm tam olarak kulağınızın içine denk geleceği için yüksek ses kalitesi sağlanmış olacaktır. Uzun süreli kullanımlarda bile kulağınızı rahatsız etmeyecek bir kulaklıktır.


  Uzun Ömürlü Kullanım

  Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen kulaklığı her gün ve sürekli olarak kullansanız bile uzun yıllar boyunca kalite düşüşü yaşamadan kullanabilirsiniz. Ses kalitesine ve fiziki yapısında bir değişiklik meydana gelmeyecek her zaman yeni gibi duracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.