Samsung  - A24

Samsung Galaxy A24 128 GB 6 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili)

9.299 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Super AMOLED renklere hayat verir
  • 6.5” FHD+ Süper AMOLED Ekran
  •  
  • Birden çok kamerayla daha fazla ayrıntı yakalayın
   50 MP (OIS) Ana Kamera
  •  
  • Sekiz çekirdek ile rutinlerinize hız katın
   Sekiz Çekirdekli
  •  
  • Eğlencenizde sizi yarı yolda bırakmayan pil
   2 Güne kadar dayanan pil ömrü

  Super AMOLED renklere hayat verir

  6,5 inç FHD+ Süper AMOLED ekran ile her renk ve ayrıntının hayat bulmasına şahit olun. 1.000 nit parlaklıkla programları ve yayın akışlarını kristal berraklığında görüntülemenin keyfini çıkarın. Ayrıca, gelişmiş mavi ışık korumasıyla içeriklerinizi gündüz veya gece fark etmeden rahatça izleyebilirsiniz.

   
  Super AMOLED renklere hayat verir
  * Ekran görüntüleri örnek olarak sunulmuştur. ** 1.000 nit, Yüksek Parlaklık Modunda (HBM) elde edilir. *** Ekran boyutu; tam dikdörtgen şeklinde çapraz olarak ölçüldüğünde 6,5 inç, yuvarlatılmış köşeler göz önüne alındığında ise 6,3 inçtir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha küçüktür. **** Galaxy A24’ün (SM-A245) ekranı, mavi ışığın zararlı etkilerini azaltma özelliği ile SGS tarafından verilen Eye Care Certification belgesini almıştır. Bu belgeye https://www.sgs.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Sade ve şık

  Parlak yüzeye sahip klasik görünümü modern dokunuşla deneyimleyin. Tarzınızı en iyi yansıtan rengi seçin. Siyah, Açık Yeşil veya Gümüş renklerinde mevcuttur.

  Sade ve şık

  * Sunulan renkler ülke, bölge veya operatöre göre farklılık gösterebilir.

  Birden çok kamerayla daha fazla ayrıntı yakalayın

  * OIS: Optik Görüntü Sabitleme.
   
  Birden çok kamerayla daha fazla ayrıntı yakalayın

  Özel anlarınızı yakalayıp paylaşın

  Portrelerden geniş açılı çekimlere kadar, dünyaya farklı açılardan bakın. Ultra Geniş Açılı Kamera ile engin manzaraları yakalarken Makro kamera ile küçük ayrıntıları da kaçırmayın. 50MP Ana kameradaki Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) ile fotoğraf ve videolarınızdaki bulanıklığı azaltın ve 13MP Ön kamerayla gerçek hayattakine benzer selfie’ler çekin.

  Sekiz çekirdek ile rutinlerinize hız katın

  Güçlü sekiz çekirdekli işlemciyle kesintisiz kaydırma deneyimi ve yayın akışının keyfini çıkarın. İhtiyaç duyduğunuz hız ile daha kısa sürede daha fazlasını yapın ve deneyimleyin.

   
  Sekiz çekirdek ile rutinlerinize hız katın

  Depolama alanınızı özgürce kullanın

  128 GB’lık geniş depolama alanının avantajını yaşayın. Bir microSD kartı kullanarak elde edebileceğiniz 1TB’a kadar ek depolama alanı sayesinde depolama alanının bitmesinden endişelenmenize gerek kalmaz.

  * Kullanılabilir dahili depolama alanının gerçek miktarı, önceden yüklenmiş yazılımlara bağlı olarak değişebilir.
  ** MicroSD kartı ayrıca satılır.

   
  Depolama alanınızı özgürce kullanın

  Eğlencenizde sizi yarı yolda bırakmayan pil

  Tek bir şarjla 2 günden fazla dayanan 5.000 mAh (normal) pil ile içerikleri oynatın, yayınlayın ve paylaşın.

  Eğlencenizde sizi yarı yolda bırakmayan pil

  * Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal kapasite 4.860 mAh’dir.
  ** Tahmini değer, Strategy Analytics tarafından tespit edilen ortalama kullanım profiline göre belirlenmiştir. Strategy Analytics tarafından 19-30 Ocak 2023 tarihleri arasında Birleşik Krallık’ta bağımsız olarak değerlendirilmiştir ve değerlendirmede LTE ağları ve Wi-Fi ile varsayılan ayarlarındaki SM-A245 ön sürüm modelleri kullanılmıştır. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, çağrı ve mesaj sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok unsura bağlı olarak farklılık gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.